Malíři Praha

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Malování dětských pokojů

Když přichází na výběr barev pro dětský pokoj, je důležité zvážit nejen estetické hledisko, ale i psychologický vliv barev na děti. Pro dětské pokoje jsou ideální světlé a pastelové barvy. Tyto odstíny působí uklidňujícím dojmem a vytvářejí příjemné prostředí pro hru, učení a odpočinek.

Ideální barvy do dětského pokoje

Mezi oblíbené pastelové barvy patří světle modrá, růžová, mátová, pastelově žlutá a světle zelená. Tyto barvy jsou jemné a harmonické, což dětem umožňuje pohodově trávit čas ve svém pokoji. Pro ozvláštnění interiéru můžete použít akcentní barvy, jako jsou sytější odstíny modré, červené nebo žluté. Tyto barvy mohou být využity ve formě doplňků, nábytku nebo dekorací.

Pro vaše děti vymalujeme dětský pokoj tak, že se do něho zamilují. Máme dlouholeté zkušenosti s malováním, proto přizpůsobíme vzhled pokoje dětským potřebám. Vymalovat dětský pokoj je dobré každé dva roky z hygienických důvodů. A také se dětem rychleji mění preference.

Reference malba dětského pokoje  Reference malování dětského pokoje

Vhodně zkombinujeme barvy do dětského pokoje tak, aby se v něm dítě cítilo příjemně, ale zároveň podporovaly jeho přirozený temperament. V současné době není třeba se omezovat jen na samotnou výmalbu. Zajistíme a nalepíme fototapetu s populárními motivy. Co třeba Bořka Stavitele nebo Spongeboba? A co třeba doplnit zdi nějakou samolepkou?

Reference - fototapeta do dětského pokoje  Reference Dětský pokoj  Dětská fototapeta

Máme mnoho kladných referencí a spokojených klientů. Zdarma poradíme, jakým způsobem vymalovat dětský pokoj. Také po sobě uklidíme, nemusíte se tak bát nepořádku. Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 226 226.

Změna preferencí cookies